Kurumsal

bizi yakından tanıyın. inkwer

inkwer Hakkında.

INKWER A.S. 2019 yılında İstanbul'da Türk, Alman ve Danimarkalı bir ortaklık şirketi olarak kurulmuştur. Her biri kendi alanlarında uzmanlaşmış 3 farklı ülkenin gücünü birleştiren INKWER, müşterilerinin hizmetinde güvenilir, hızlı ve ekonomik bir çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Kalite Politikamız.

Gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, çevreci ve güvenilir ürünleri geliştirmek ve üretmek, kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi hedefleyen çalışma prensibiyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​ktır.

Sosyal Değerlerimiz.

Çevre dostu üretim anlayışını benimseyen inkwer müşterilerini de bu konuda desteklemektedir. Üretimini gerçekleştirdiği elektrostatik filtre sistemleri sayesinde yeşil fabrikalar oluşturmakta öncülük etmektedir.

 m2
Fabrika Alanı
 ton
Yıllık Paslanmaz Çelik Kullanımı
 adet
Kompansatör Üretim
 +
Ülkeye İhracat

Kompansatörler

inkwer, kompansatör satışında ana pazar hedefini Avrupa olarak seçmiştir. Bununla birlikte, Türkiye pazarında hızlı, kaliteli ve güvenilir kompansatörleri başta endüstriyel tesisler olmak üzere tüm alanlarda üretmeyi ve satmayı planlamaktadır.

Başta metal kompansatörler olmak üzere, lastik kompansatörler, kumaş katmanlı kompansatörler ve lens tipi kompansatörler olmak üzere her tipte kompansatörü üretmektedir.

 • Üretim Yoğunluğu
  %
 • İhracat Payı
  %
 • Maksimum Üretim Uzunluğu
  mm
 • Maksimum Üretim Çapı
  mm
 • Minimum Üretim Çapı
  mm

Elektrostatik Filtreler

Ülkemizde başta termik santraller olmak üzere günümüzde oldukça popüler olan çevre yatırımlarında, inkwer gerek mühendislik ve gerekse imalat gücü olarak önemli bir yer almaktadır.

Elektrostatik filtrelerin uzun yılların getirdiği mühendislik kazanımıyla, hem yurt içinde hem yurt dışında önemli projelerde hizmet vermektedir.

 • Üretim Yoğunluğu
  %
 • İhracat Payı
  %